Artsen


Dr. Anne-Mie Buyse

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde

Dr. Valerie Lefevere

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Sportgeneeskunde
Spasticiteitsbehandelingen

Dr. Patrick Linden

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Verzekeringsgeneeskunde

Dr. Mathieu Maroy

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Sportgeneeskunde
Musculoskeletale echografie

Dr. Piet Mortelé

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Sportgeneeskunde
Musculoskeletale echografie
Verzekeringsgeneeskunde

Dr. Joke Platteeuw

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Spasticiteitsbehandelingen
Verzekeringsgeneeskunde

Dr. Pascale Rombauts

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Spasticiteitsbehandelingen

Dr. Michel Snoecx

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Sportgeneeskunde
Musculoskeletale echografie

Dr. Ann Stuer

Reumatologie
Auto-immune gewrichtsaandoeningen
Systeemziektes

Dr. Filip Van Bruwaene

Reumatologie
Auto-immune gewrichtsaandoeningen
Systeemziektes

Dr. Bruno Vanhecke

Fysische Geneeskunde & Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG, MEP, SSEP)
Manuele Geneeskunde
Sportgeneeskunde
Musculoskeletale echografie

Dr. Ann-Sophie Vanden Bulcke

Fysische Geneeskunde en Revalidatie
Elektrofysiologisch onderzoek (EMG)
Manuele Geneeskunde
Musculoskeletale echografie

Dr. Jan de Decker

• Geaccrediteerd arts-specialist fysische geneeskunde en revalidatie (2003)
• Gespecialiseerde studies sportgeneeskunde KULeuven (1998)
• Manuele geneeskunde KULeuven (2002)

Dr. Pierre Floré

Rug- en nekaandoeningen en aandoeningen van het bewegingsstelsel
Elektromyografie
Echogeleide infiltraties
Manuele therapie
Extracorporele shockwave therapie (ESWT)
Musculoskeletale en neurologische revalidatie



Secretariaatsmedewerksters:

Gudrun  Becuwe
Maidie  Deceuninck
Marlot  Deleu
Katy  Demeulemeestere
Bieke  Demuynck
Charlotte  Deruyck
Nele  Dewulf
Sabine  Dupon
Katelijne Gevaert
Vanessa Himpe
Emmely Lefevere
Françoise Malfait
Lieselotte  Mathys

Revalidatie medewerkers:

  • Zorgmanager Cluster Locomotoriek: Celine Ver Eecke
  • Diensthoofd revalidatie : Ann Goemaere
  • Cluster Locomotoriek:
      • Teamleider: Mieke Desimpele
      • Kinesitherapeuten:

    Veerle Baele, Mieke Begein, Gerdy Carette, Vicky Crevits, Charlotte Debleu, Sarah Degryse, Veerle Delobelle, Wim Denolf, Peter Deruytter, Anne-Catherine Feys, Lore Gaillez, Valentina Gaytant, Django Grimmonprez, Steven Hallewaert, Stijn Kindt, Eva Logghe, Marjane Loverniers, Christophe Molly, Benedikt Vallaey, Peggy Vandaele, Hanne Vandecasteele, Lieven Vandenbossche, Ann Vandeputte, Deborah Vanderhaeghen, Marijke Vanhorelbeke, Aline Verackx, Philiep Vermandere

      • Ergotherapeuten

    Liselotte Callens, Els Beke, Frauke De Boe, Delphine Geldhof, Nancy Muylle, Lynn Pattyn, Jasmien Stevens, Kimberley Vandenabeele, Nele Verheye

     

  • Cluster Neurologie:
      • Teamleider: Sofie Ternest
      • Kinesitherapeuten:

    Dirk Bruynooghe, Marlies Declercq, Christel Declercq, Tine Depoorter, Kris Derdin, Annelise Dieudonne, Marleen Lagae, Natanya Maes, Denis Malfait, Gretel Nottebaere, Heike Rosseel, Bart Smaeghe, Siska Vandenaweele, Ann Verscheure, Evy Volcke

      • Ergotherapeuten

    Brigitte Christiaens, Evelien Coghe, Lies Deceuninck, Christine Degryse, Sanne Deleu, Eline Devos, Nancy Hoornaert, Olivier Jennard, Lien Lamote, Jessica Provoost, Celine Sercu, Anneleen Vanderbeken, Goedele Vanthournout

      • Logopedisten

    Greet Cloet, Judit Decoster, Tine Dehouck, Daisy Demasure, Ann-Sophie Jacques, Greet Leenknecht, Delphine Rousseau, Ingeborg Simpelaere, Lieselot Vandemaele

     

  • Cluster Geriatrie, Interne Geneeskunde:
      • Teamleider: Annick Petillion
      • Kinesitherapeuten:

    Frank Fraeyman, Mieke Mortelmans, Silka Pletinckx, Isolde Ramaut, Frederic Rossel, Isabelle Van Elstraete, Claire Verstraete, Bart Vynckier

      • Ergotherapeuten

    Marieke Claerbout, Sara Coucke, Stefanie Devlaeminck, Kim Gryson, Joke Thys, Lien Vaneeckhout

     

  • Cluster Chirurgie, kritische diensten, moeder/kind:
      • Teamleider: Ann Soetaert
      • Kinesitherapeuten:

    Yves Beaumont, Fries Bourgeois, Marleen Callewaert, Vincent De Smet, Luc Decuypere, Sander Dedeygere, D’Hondt Michèle, Jean Marie Eeckoloo, Stefaan Gheysens, Boudewijn Lamelin, Greet Maesen, Michel Vandamme, Christophe Vandenbunder, Sofie Vindevoghel

      • Ergotherapeuten

    Cinthy Ameye, Siska Dekeyzer, Griet Festjens, Shauni Goemaere, Lieselot Lamote, Debby Loyson, Thomas Verbanck